آذین خودرو

آذین خودرو

توسط iranef

رضا رضایی
عضو اصلی مجمع کارآفرینان ایران

http://www.azinkhodro.net

مهندس رضایی مدیر عامل شرکت آذین خودرو دارای مدرک کارشناسی شیمی است وی علاوه بر تحصیلات آکادمیک ، موفق به گذراندن دوره های اموزشی و تخصصی مدیریت اجرایی و مدیریت در قرن 21 (برایان تریسی) نیز شده است.

در سوابق مهندس رضایی فعالیت در بخش های مختلفی چون مدیریت آموزش در وزارت دفاع و پشتيباني ، عضو هیات مدیره شركت بهشان در سالهای 58 تا 60 ،مدیر عامل شركت فروزان شيمي در طول سال های 60 تا 70 و عضویت در هیات مدیره شركت های شمال پلاستيك، پيشنده و فولاد شيمي، برنز، ايران اشبنت، پروزن، آرياكيان، پيشه پلاستيك در طول سالهای 62 تاکنون و عضویت در هیات مدیره انجمن قطعه سازان و مجمع كارآفرينان ايران بسیار قابل توجه و برجسته است.

مهندس رضا رضایی مدیر عامل گروه  و همچنین سایر مدیران ارشد شرکت ، در طول سالها تلاش در این مجموعه همواره رشد و توسعه پایدار را سر لوحه فعالیت های خود قرار داده و به منظور حفظ پایداری همواره بر داخلی سازی مواد اولیه و انتقال دانش فنی تاکید داشته اند، توسعه تامین کنندگان داخلی و شراکت با تولید کنندگان بین المللی( فرانسه ، آلمان ، اسپانیا ، ایتالیا ) به منظور انتقال دانش فنی داشته که بزرگترین آن شراکت با شرکت فورشیا در ایران برای ساخت صندلی خودرو است. تلاش در این مسیر باعث گردید تا شرکت آذین خودرو در شرایط بسیار سخت تحریم ها بتواند علاوه بر بقا به رشد خود ادامه داده و پشتیبانی برای خطوط تولید خودرو سازان باشد.

شرکت آذين خودرو در سال 1370 با هدف طراحي مهندسي در زمینه ساخت و تولید انبوه لوازم جلو داشبورد و ساير قطعات تكميلي و پوششي تزييني انواع اتومبيل تاسيس گرديد.

این شرکت بااتکا بر نيروهاي متخصص و متعهد تاکنون توانسته است در زمينه طراحي ، مهندسي و توليدانواع قطعات تزئيني و تکميلي داخل خودرو شامل گروه های محصولي آفتابگير، سقف،ايزولاسيون، پوشش های موکتی داخل اطاق، انواع رودری، داشبورد، عایق های زیر درب موتور، نوار های لاستیکی دور درب ها، انواع کلید ها، دسته راهنما را  ساخت داخل نموده و خود را به عنوان يکي از بزرگترين تامين کنندگان خودروسازان داخلي در زمينه محصولات تزئيني و تکمیلی معرفي نمايد.

شرکت آذین خودرو از جمله اولین قطعه سازان ایرانی است که به واسطه برنامه ای منسجم و گام برداشتن در جهت کسب استاندارد ها و ارتقا کیفی محصولات توانسته است تولیدات خود را به حد استاندارد های کیفی بین المللی ارتقا داده و در زنجیره تامین بین المللی قطعات خودرو قرار گیرد.

مدير واحد صنعتي نمونه كشور و مدير شايسته سال، دريافت لوح تقدير از دست رياست جمهوري در سال1381، واحد نمونه سال و دريافت لوح تقدير از وزير صنايع در سال 82 ، كار آفرين نمونه در سال 83 ، چهره ماندگار صنعت خودرو كشور و كار آفرين و صنعت گر نمونه كشور در سال 89 و پيشكسوت صنعت و دريافت لوح و تنديس از رئيس جمهور در سال 93 از جمله افتخارات و جوایز مهندس رضایی مدیرعامل شرکت آذین خودرو است.