شرکت شیشه کاوه

شرکت شیشه کاوه

توسط iranef

ابراهیم عسگریان
عضو اصلی مجمع کارآفرینان ایران

www.kavehglass.com

شرکت شیشه کاوه هم اکنون با بيش از ۳۵ سال تجربه به عنوان بزرگترين توليد كننده شيشه و بلور در بخش خصوصي در كشور ايران و منطقه شناخته مي شود. فعاليتهاي اين گروه در چهار حوزه كسب و كار از جمله بلور و ظروف شيشه اي ، شيشه هاي تخت ، مواد اوليه صنعت شيشه و صنايع پتروشيمي دسته بندي مي گردند.

اين سازمان طيف وسيعي از فعاليت هاي شيشه خود را گسترش داده و كارخانه شيشه تخت و آيينه  ايران را راه اندازي كرد و شروع به توليد شيشه هاي فلوت با آخرين فن آوري هاي ساخت شيشه نمود. اين محصول بواسطه شيشه گداخته روي بستر قلع مايع بدست مي آيد. در حال حاضر كاوه اولين شركت شيشه فلوت ثبت شده بعنوان نخستين صنعت شيشه خاور ميانه مي باشد.

گروه صنعتي شيشه كاوه كارخانجات خود را در داخل و خارج، با تكيه بر نيروي انساني و همكاري كارشناسان متخصص تمامي رشته هاي آموزشي مطابق با استانداردهاي بين المللي توليد و صلاحيت محصولات ايراني را در جهان بنيان نهاده است.

گروه صنعتی شيشه كاوه متعهد به ارائه محصولات با کیفیت برای اطمینان از بالاترین سطح رضایت مشتریان و تحقق انتظارات مشتریان خود است.

همچنین این مجموعه به طور مداوم در حال نوآوري است تا بتواند كسب و كار راحت تر و ارزانتری را برای بازارهاي داخلي و بين المللي ایجاد کند.

جوهره اعضاي كاوه رشد و آینده نگریست

اين مفهوم همچنين احترام به محيط زيست و مسئوليت اجتماعي طبق سياست هاي هیئت مدیره در طول سال‌ها بوده است و كاوه بايد آينده ي سازمان خود را با سرمايه گذاري صحيح در نيروي كار و نوآوري، براي كمك به چالش هاي دهه هاي آينده روبرو كند.