نشست مشترک کمیسیون اقتصادی مجلس با پیشران های اقتصادی عضو مجمع کارآفرینان ایران

نشست مشترک کمیسیون اقتصادی مجلس با پیشران های اقتصادی عضو مجمع کارآفرینان ایران

توسط iranef

به گزارش روابط عمومی مجمع کارآفرینان ایران، امروز (21 مهر) رئیس و اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی میزبان پیشران های اقتصادی عضو مجمع کارآفرینان ایران بودند.

در این نشست که با حضور الیاس حضرتی رییس کمیسیون اقتصادی مجلس و همچنین نمایندگان عضو این کمیسیون و تعدادی از اعضاء مجمع کارآفرینان ایران برگزار گردید، پس از استماع مشکلات کارآفرینان بخش خصوصی کشور مقرر شد کمیته ای با عنوان «پیگیری مشکلات اساسی پیشران های اقتصادی» با حضور 3 نفر از اعضاء این کمیسیون و 3 نفر از کارآفرینان عضو مجمع به نمایندگی از تولیدکنندگان بخش خصوصی کشور تشکیل و بصورت وِیژه به بررسی و رفع مشکلات تولیدکنندگان بپردازد .

مسایلی همچون تامین نقدینگی واحدهای تولیدی، مالیات بر ارزش افزوده، عدم نظارت جامع بر اجرای قوانین مصوب شده در مجلس شورای اسلامی و همچنین مشکلات گمرکی به عنوان بزرگترین چالش های پیشران های اقتصادی بخش خصوصی مطرح شد .

همچنین برگزاری جلسات این کمیسیون و اعضاء مجمع کارآفرینان بصورت ماهیانه و بررسی جامع نتایج عملکرد کمیته مذکور و هم اندیشی در راستای رفع مشکلات تولید در دستور کار کمیسیون اقتصادی مجلس قرار گرفت .