چرا مجمع

چرا مجمع

توسط iranef

مجمع کارآفرینان خود را متعهد می داند که با تمسک به اصول « اعتبار و اعتماد » ارزش خود و فعالیت هایش را به حداکثر برساند. ما در مجمع کارآفرینان ایران بر این باوریم که « ارزش سازمانی » ما برابر است با اعتمادی که جامعه و ذی نفعان به ما دارند. برای تقویت این اعتماد نه تنها لازم است که دستاوردها و صحت و شفافیت مدیریت خود را بهبود بخشیم بلکه باید به سازمانی مبدل شویم که از سطوح بالاتری از اعتماد از سوی جامعه بهره می برد. بنابراین، قرارگرفتن در مسیر آینده با اتکا به اعتماد ساخته شده برای ما ارزش روزافزون دارد و این در اصل مسئولیت اجتماعی ما برای حفاظت و حراست از اقتصاد مولد ایران است…

چگونه فعالیت‌ها انجام می‌شود

این مجمع به دنبال سازماندهی و برگزاری رویدادمحور نظیر کنفرانس ها و همایشها نیست هرچند ممکن است در مقعطی از آنها استفاده کند. محور فعالیت‌ها بر مؤثرتر بودن و تعاملات طولانی مدت تکیه دارد. به همین دلیل است که بر بستر جلسات، گفتگوها شکل گرفته تا هر یک از اعضا و شرکت کنندگان در هر زمان و در هر زمینه ای بتوانند فرصتی برای تعامل یابند یا در آینده به همان اندازه زمینه و فرصت برای مشارکت فراهم گردد.

زمینه های اصلی تمرکز چیست؟

همانطور که فرضیه‌ های مربوط به مدل های رشد منسوخ شده است، تعادل قدرتهای منتج از اقتصادهای منطقه ای همچنان محل نزاع است و پیشرفت های علمی و تکنولوژیک وعده تبدیل اقتصادها و ارتقا پارامتر های منتج از آن در جوامع را به سطحی متفاوت داده است. پلت فرم منحصر به فرد ارائه شده توسط مجمع کمک میکند تا اعضای این مجمع تصمیمات خود را از سطح فعلی برای تغییر فزاینده تحمیل شده به اقتصاد ملی ایران به سطح آمادگی بالا ارتقا دهند.

Iran
Entrepreneurs Forum

مجمع به دنبال چه چیزی‌ست؟

مجمع با ایجاد تشکلی خاص و سازماندهی شده در راستای حمایت از تولیدات داخلی ایران با اشتغال زایی بالا و هماهنگی هر چه بیشتر کارآفرینان کشور خصوصاً در بخش صنعت و فراهم نمودن موجبات بهبود کیفیت و بالا بردن میزان بهره‌وری به دنبال دفاع از «پیشرانان و رهبران کسب و کارهای مولد در اقتصاد ایران» در کلیه مراحل و مجامع رسمی و غیر رسمی کشور است و در این مسیر نهادهای پشتیبانی کننده را متمرکز نموده و بستری برای ایجاد تعادلی منطقی میان کارآفرینان، دولت، مجلس شورای اسلامی، قوه قضاییه، بانکها و سایر نهادهای مرتبط و ذیصلاح را فراهم نموده است…

تفاوت فعالیت‌ها از کجا ناشی می‌شود؟

مجمع تنها بخش در بخشهاي عمومی و خصوصی ایران است که بر اقتصاد مولد تاکید داشته و نقشی موثر را به عهده گرفته است. این مجمع با همگرا کردن کارآفرینان بزرگ و سرمایه‌های مالی مولد، سران دولت، وزيران و سياست‌گذاران، متخصصان و دانشگاهيان، نمايندگان از جامعه مدنی برای هدایت تغییرات مثبت در یک فضای اقتصادی ملی تلاش می‌کند.

همچنین هدف از برگزاری جلسات دستیابی به بستری موثر برای به ثمر نشستن تلاش ها و تامین اقدامات لازم برای بروز و ظهور نتایجی روشن و دارای گام هایی عملی می باشد.

C H A L L E N G E